top of page

-YKS

Lise yks matematik özel ders seanslarında; 9,10,11.sınıf öğrencilerimiz, öncelikle bilgi eksiklerini kapatıyor ardından okul müfredatına uyumlu olarak matematiksel düşünme ve temel işlem becerilerini kazanıyorlar. Müfredataki her konu ayrıntılarıyla işlenirken bir yandan yeni nesil matematik soru kalıpları ile konuları destekliyoruz.

12.sınıf ve mezun öğrencilerimiz ‘YKS Hazırlık Programı’ ile sınava hazırlanıyor.  Online tyt matematik özel ders ve ayt matematik özel ders planlamalarımızı her öğrenciye özel olarak hazırlıyoruz.

-MATEMATİK ÖZEL DERS

-TÜRKÇE ÖZEL DERS

Lise yks türkçe özel ders seanslarında; 9,10,11.sınıf öğrencilerimiz, öncelikle bilgi eksiklerini kapatıyor ardından okul müfredatına uyumlu olarak türkçede dilbilgisi ve paragraf çözme tekniklerini kazanıyorlar. Müfredataki her konu ayrıntılarıyla işlenirken bir yandan paragraf sorularında hızlı okuma ile destekliyoruz.

12.sınıf ve mezun öğrencilerimiz ‘YKS Hazırlık Programı’ ile sınava hazırlanıyor.  Online tyt türkçe özel ders planlamalarımızı her öğrenciye özel olarak hazırlıyoruz.

Hazırbulunuşluk Durum Tespiti

Öğrencilerimizin matematik ve türkçeden temel eksikliklerini tespit ederek aynı zamanda dikkat süresi ve öğrenme stili hakkında fikir sahibi oluruz.

Kişiye Özel Ders Planı

Her öğrencimizin öğrenme hızına uygun dokümanlar hazırlar derslerimizi bu doğrultuda yürütürüz. Öğrenci kendi öğrenme hızında ders boyunca aktiftir.

Uzman Matematik Eğitmenleri

Öğretmenlerimiz, öğrencisini tanır, anlar ve onun hedeflerini kendi hedefi gibi benimser. Dolayısıyla öğrenci ve öğretmen arasında kurulan güçlü bağ, matematik başarısını doğrudan etkilemektedir.

Ücretsiz Danışmanlık Al

Hemen bizlere ulaş ve danışmanlık hizmeti al!

Aramıza Hoşgeldin!

bottom of page