top of page
 • Online özel dersler kimin için?
  Sıfırdan öğrenmek isteyen öğrencilerden sınav hazırlık senesinde olanlara kadar her seviye ve yaş grubu öğrencilerimiz için birebir online derslerimiz mevcut.
 • Online özel ders verimli ve etkili oluyor mu?
  Öğrencimizin ilgi ve ihtiyacını analiz ettikten sonra onu en uygun öğretmenimize yönlendiriyoruz. Öğretmen kalitesi ve online birebir seanslar sayesinde öğrencinin aktif olduğu verimli dersler işliyoruz.
 • Haftalık kaç ders almalıyım?
  Öncelikle öğrencimizi tanıyıp ona özel planlama yapıyoruz. Her öğrencimizin hazırbulunuşluk düzeyi farklı olduğundan öğretmenlerimiz haftalık ders saatine karar veriyor.
 • Derslerde başarı garantisi var mı?
  Hiçbir eğitimde başarı garantisi yoktur. Biz kaliteli bir eğitmen ve kişiye özel verimli çalışmalar yaparız. Fakat öğrencinin istekli olması ve matematik öğrenmeye karar vermesi başarıyı sağlayan en önemli faktörlerden biridir.
 • Derslerin gün ve saati nasıl ayarlanıyor?
  Online derslerimiz yalnızca öğrencimize özel olarak planlandığından öğretmen ve öğrencimizin ortak uygun gün ve saatinde ders yapılmaktadır.
 • Ücretsiz danışmanlık ve rehberlik nedir?
  Uzman danışman öğretmenimiz sürecin tamamında yanınızdadır. İlk görüşmede öğrenci için verimli olabilecek tüm detayları değerlendirip onun ihtiyacına uygun öğretmenimize yönlendirme yapar ve süreci yakından takip eder. Öğrenciler ile düzenli görüşmeler sağlanır ve derslerin yanı sıra motivasyon için gerekli desteği sağlar.
bottom of page