top of page

Tüm Detaylarıyla

Ücretsiz Danışma Görüşmesi

Bizimle iletişime geçtiğiniz anda sizi ve öğrencimizi tanımak, ilgi ve beklentilerinizi anlamak amacıyla ayrıntılı bir görüşme yapmak için danışman öğretmenimiz sizi arayacak. Danışman öğretmenimiz ile yaptığınız görüşme sonrasında sizin için en uygun olan öğretmenimize yönlendirme sağlayacağız.

Kişiye Özel Doküman ve Ders İçeriği

Her öğrencimiz özeldir ve her öğrencimizin kendine özgü düşünme ve öğrenme biçimi vardır. Öğrencimizin bireysel farklılıklarına, öğrenme hızına ve hedeflerine göre kullanılan özel ders dokümanları farklılık göstermektedir.

Aktif ve Dinamik Online Özel Ders Süreci

İnteraktif online özel ders süreci boyunca hem öğrenci hem de öğretmen aktiftir. Öğrenci düşünür, konuşur, sorar, keşfeder ve öğrenir. Kendi potansiyelinin farkına varıp başarılı olan öğrencinin iç motivasyonu ilk dersten itibaren artar. Uzman öğretmen özel ders esnasında öğrencisini sürekli destekler.

Ders Sonu Tekrar ve Ölçüm

Nitelikli eğitimde periyodik olarak ölçme ve değerlendirme çok önemlidir. Bir bilginin kalıcı izli olması, onun öğrenildiği anlamına gelir, en iyi öğretmenlerimiz, derslerin kalıcı ve verimli olabilmesi için düzenli olarak değerlendirmeler yapar ve sonuçlarını sizinle paylaşırlar. Alacağınız online ders başarınızı kısa zamanda arttıracaktır.

Alanında Uzman Öğretmen Kadrosu

onlinekursum ders platformu üzerinden eğitim veren tüm eğitmenlerimiz; en az 10 yıl deneyimlidir. Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden mezun, değişen ve gelişen eğitim teknolojileri karşısından kendini güncelleyen en iyi hocalar bu platformdadır.  Alanında en iyi öğretmenler, öğrencisini tanır, anlar ve onun hedeflerini kendi hedefi gibi benimser. Dolayısıyla öğrenci ve öğretmen arasında kurulan güçlü bağ, ders başarısını doğrudan etkilemektedir.

Ders saatleri

Saatler adayın müsait olduğu zamana göre ayarlanmaktadır.

Dersler 40+40 dakika yapılmaktadır.

Dersleri birebir veya grup olarak da isteyebilirsiniz.

Ders saat ücretleri haftalık veya aylık olarak ödenmektedir.

Gördüğünüz ders saati ücreti alınır. Ekstra ücret ödenmez.

Online özel ders

Özel ders arayanlar Türkiye’nin en iyi öğretmenlerinden ders almaktadırlar. Tüm adaylara tüm sınav gruplarına birebir özel derslerimiz en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından verilmektedir.

Özel dersler sınıf ve kalabalık olan dershane ortamlarından daha verimli geçmektedir. Online ders için bulunması gerekenler bilgisayar, tablet, laptop vb. aletler ile online platformlar üzerinden gerçekleşmektedir. Derslerimiz 40+40 dakika olacak şekilde 2 derstir. Eğitim sürecinde adayın seviyesi göz önünde bulundurularak en kaliteli test ve sorular hazırlanır. Tüm eksik olunan konular ve üniteler tespit edilerek buna yönelik çalışmalar yapılır.

bottom of page