top of page

-LGS

Ortaokul lgs matematik özel ders ve 5,6 ve 7.sınıf matematik özel ders seanslarında öğrencilerimiz analitik düşünme becerisi kazanırken yeni nesil matematik problemlerini çözmeyi öğreniyorlar. 8.sınıf öğrencilerimiz, özel olarak hazırlanan lgs matematik özel ders programı ile sınava hazırlanıyor.

-MATEMATİK ÖZEL DERS

Ortaokul lgs ingilizce özel ders ve 5,6 ve 7.sınıf ingilizce özel ders seanslarında öğrencilerimiz ingilizce dersinin kolay yöntem ve tekniklerini öğrenerek sınavda soruları kolayca çözmeye hazırlanıyorlar. 8.sınıf öğrencilerimiz, özel olarak hazırlanan lgs ingilizce özel ders programı ile sınava hazırlanıyor.

-İNGİLİZCE ÖZEL DERS

Ortaokul lgs türkçe özel ders ve 5,6 ve 7.sınıf türkçe özel ders seanslarında öğrencilerimiz türkçe sorularına farklı bir teknikle yaklaşıp soruları çözmeyi öğreniyorlar. 8.sınıf öğrencilerimiz, özel olarak hazırlanan lgs türkçe özel ders programı ile sınava hazırlanıyor.

-TÜRKÇE ÖZEL DERS

Hazırbulunuşluk Durum Tespiti

Öğrencilerimizin derslerdeki temel eksikliklerini tespit ederek aynı zamanda dikkat süresi ve öğrenme stili hakkında fikir sahibi oluruz.

Kişiye Özel Ders Planı

Her öğrencimizin öğrenme hızına uygun dokümanlar hazırlar derslerimizi bu doğrultuda yürütürüz. Öğrenci kendi öğrenme hızında ders boyunca aktiftir.

Uzman Matematik Eğitmenleri

Öğretmenlerimiz, öğrencisini tanır, anlar ve onun hedeflerini kendi hedefi gibi benimser. Dolayısıyla öğrenci ve öğretmen arasında kurulan güçlü bağ, matematik başarısını doğrudan etkilemektedir.

Ücretsiz Danışmanlık Al

Hemen bizlere ulaş ve danışmanlık hizmeti al!

Aramıza Hoşgeldin!

bottom of page