top of page

-KPSS

Online kpss özel ders seanslarımızda öncelikle adaylarımız ile ayrıntılı bir görüşme sağlarız. Adayımız ile online kpss matematik kursu için sağladığımız görüşmede, matematik bazında neredeyiz ve nereye ulaşmak istiyoruz sorularına yanıt ararız. Temel matematik sorularında başarı için ezberden uzak ve KPSS tarzı püf noktaları kullanarak ilerleriz. Hiç matematik bilmeyen adaylarımızın dahi kendi öğrenme hızında ilerler ve netlerini arttırmasını sağlarız.

-MATEMATİK ÖZEL DERS

-TÜRKÇE ÖZEL DERS

Online kpss özel ders seanslarımızda öncelikle adaylarımız ile ayrıntılı bir görüşme sağlarız. Adayımız ile online kpss türkçe kursu için sağladığımız görüşmede, türkçe bazında neredeyiz ve nereye ulaşmak istiyoruz sorularına yanıt ararız. Türkçe sorularında başarı için ezberden uzak ve KPSS tarzı püf noktaları kullanarak ilerleriz. 

Hazırbulunuşluk Durum Tespiti

Öğrencilerimizin türkçe matematikteki temel eksikliklerini tespit ederek aynı zamanda dikkat süresi ve öğrenme stili hakkında fikir sahibi oluruz.

Kişiye Özel Ders Planı

Her öğrencimizin öğrenme hızına uygun dokümanlar hazırlar derslerimizi bu doğrultuda yürütürüz. Öğrenci kendi öğrenme hızında ders boyunca aktiftir.

Uzman Matematik Eğitmenleri

Öğretmenlerimiz, öğrencisini tanır, anlar ve onun hedeflerini kendi hedefi gibi benimser. Dolayısıyla öğrenci ve öğretmen arasında kurulan güçlü bağ, matematik başarısını doğrudan etkilemektedir.

Ücretsiz Danışmanlık Al

Hemen bizlere ulaş ve danışmanlık hizmeti al!

Aramıza Hoşgeldin!

bottom of page