top of page

-DGS

Online dgs matematik özel ders seanslarında, matematiği keşfedecek, eğlenecek ve öğreneceksiniz. Online dgs matematik özel ders seanslarımızda öncelikle adaylarımız ile ayrıntılı bir görüşme sağlarız.

Bu görüşmede, matematik bazında neredeyiz ve nereye ulaşmak istiyoruz sorularına yanıt ararız. Temel matematik sorularında başarı için ezberden uzak ve DGS tarzı püf noktaları kullanarak ilerleriz. Hiç matematik bilmeyen adaylarımız online dgs kursu derslerinde kendi öğrenme hızında ilerler ve netlerini arttırmasını sağlarız.

-MATEMATİK ÖZEL DERS

Online dgs türkçe özel ders seanslarında, türkçe derslerini sevecek sorulara farklı bir bakış açısıyla yaklaşacaksınız. Online dgs türkçe özel ders seanslarımızda öncelikle adaylarımız ile ayrıntılı bir görüşme sağlarız.

Bu görüşmede, türkçe bazında neredeyiz ve nereye ulaşmak istiyoruz sorularına yanıt ararız. Türkçe sorularında başarı için ezberden uzak ve DGS tarzı püf noktaları kullanarak ilerleriz. 

-TÜRKÇE ÖZEL DERS

Hazırbulunuşluk Durum Tespiti

Öğrencilerimizin matematik ve türkçedeki temel eksikliklerini tespit ederek aynı zamanda dikkat süresi ve öğrenme stili hakkında fikir sahibi oluruz.

Kişiye Özel Ders Planı

Her öğrencimizin öğrenme hızına uygun dokümanlar hazırlar derslerimizi bu doğrultuda yürütürüz. Öğrenci kendi öğrenme hızında ders boyunca aktiftir.

Uzman Matematik Eğitmenleri

Öğretmenlerimiz, öğrencisini tanır, anlar ve onun hedeflerini kendi hedefi gibi benimser. Dolayısıyla öğrenci ve öğretmen arasında kurulan güçlü bağ, matematik başarısını doğrudan etkilemektedir.

Ücretsiz Danışmanlık Al

Hemen bizlere ulaş ve danışmanlık hizmeti al!

Aramıza Hoşgeldin!

bottom of page